Lot 370: 10th/11th Cent. Indian Chandella-period sculpture in sandstone

DVC

October 22, 2016, 11:00 AM CET
Ghent, Belgium
4 saved

Description: CENTRAAL INDIA - CHANDELLA-PERIODE - 10�/11� EEUW "Apsara"-sculptuur (hoogte : 67 cm) een vrouwelijke figuur uit het hindoe-pantheon in gele zandsteen "apsara's" zijn mooie vrouwelijke godinnen zonder een specifieke identiteit die geboren worden uit het karnen van de kosmische oceaan. Deze apsara wordt afgebeeld als verleidelijke erotiserende vrouwenfiguur getooid met voor die tijd typische sieraden die met haar schoonheid en houding de luister van het goddelijke kracht dienen bij te zetten
ENGLISH
10th/11th Cent. Indian Chandella-period sculpture in sandstone
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House