Lot 422: 18th Cent. Dutch cabinet in burl of walnut and walnut

Paintings, Furniture, Objets d'Art

by DVC

22 October 2016

Ghent, Belgium

Description: NEDERLANDEN - 18� EEUW mooi kabinet met een vrij typisch model in wortelhout en notelaar met een gebuikt onderstel met drie laden en met bovenaan twee deuren en een karakteristieke getrapte kop met centrale fijngesculpteerde rocaille
ENGLISH
18th Cent. Dutch cabinet in burl of walnut and walnut