Lot 353: 18th Cent. Greek (or Lebanese) icon

DVC

October 22, 2016, 11:00 AM CET
Ghent, Belgium
4 saved

Description: GRIEKENLAND (KLEIN AZI�) - 18� EEUW ikoon : "Heilige Demetrios van Thessaloniki" - 39 x 28 de uitvoering van het gezicht met opvallende ogen wijst op een vermoedelijk ontstaan in Klein-Azi� bv Libanon
ENGLISH
18th Cent. Greek (or Lebanese) icon
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House