Lot 282: 19th Cent. Japanese bureau in wood with wellpreserved lacquerware with landscapes with aview of the Fuji volcano

DVC

October 22, 2016, 11:00 AM CET
Ghent, Belgium

Description: JAPAN - 19� EEUW apart bureaumeubeltje in goedbewaard lakwerk met een fijnuitgewerkt decor met landschappen ondermeer met een zicht van de Fuji-vulkaan - met onderaan een open vak twee deuren en een openklapbaar schrijfblad & met opzet met 2 deuren ENGLISH 19th Cent. Japanese bureau in wood with wellpreserved lacquerware with landscapes with aview of the Fuji volcano
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House