Lot 345: 1st half 19th Cent. Russian well preserved icon

Paintings, Furniture, Objets d'Art

by DVC

22 October 2016

Ghent, Belgium

Description: RUSLAND (VETKA) - 1� HELFT 19� EEUW zeer goed bewaarde ikoon : "Driehandige Moeder Gods" - 222 x 173 conform de correcte iconografie is de 3de hand als votief hand uitgevoerd in metaalfolie. Koloriet en stijl wijzen op een ontstaan in het Zuid-Russische stadje Vetka waar vooral in de 19� eeuw verscheidene belangrijke ikonenschildersateliers gevestigd waren.
ENGLISH
1st half 19th Cent. Russian well preserved icon