Lot 345: 1st half 19th Cent. Russian well preserved icon

DVC

October 22, 2016, 11:00 AM CET
Ghent, Belgium

Description: RUSLAND (VETKA) - 1� HELFT 19� EEUW zeer goed bewaarde ikoon : "Driehandige Moeder Gods" - 222 x 173 conform de correcte iconografie is de 3de hand als votief hand uitgevoerd in metaalfolie. Koloriet en stijl wijzen op een ontstaan in het Zuid-Russische stadje Vetka waar vooral in de 19� eeuw verscheidene belangrijke ikonenschildersateliers gevestigd waren.
ENGLISH
1st half 19th Cent. Russian well preserved icon
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House