Lot 28: ADRIEN FERDINAND DE BRAEKELEER (1818-1904)

October 24, 2016

Description: ADRIEN FERDINAND DE BRAEKELEER (1818-1904)
Young kitchen maids at work. Panel (mahogany). Signed and dated nearly illegibly 'Adrien De Braekeleer 18.7'.
29.5 x 25
FRENCH
ADRIEN FERDINAND DE BRAEKELEER (1818-1904)
Jeunes cuisinières au travail. Panneau (acajou). Signé et daté de manière illisible 'Adrien De Braekeleer 18.7' en bas à gauche.
29.5 x 25
DUTCH
Jonge keukenmeiden aan het werk. Paneel (mahonie). Onduidelijk getekend en gedateerd 'Adrien De Braekeleer 18.7' linksonder.
29.5 x 25

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000