Lot 268: ALPHONSE I VAN BEURDEN (1854-1938)

October 25, 2016, 7:00 PM CET
2 saved

Description: ALPHONSE I VAN BEURDEN (1854-1938)
'L'Effroi' (1895)
Bust of a girl, looking sideways. Carved ivory. Signed and dated 'Alf. Van Beurden 1895'. Burgundy veined marble base. Minor damage and bow restored.
H.: 37.5
FRENCH
ALPHONSE I VAN BEURDEN (1854-1938)
'L'Effroi' (1895)
Buste d'une jeune fille regardant de côté. Ivoire sculpté.
Signé et daté 'Alf.Van Beurden 1895'. Socle en marbre de couleur rouge bordeaux.
Noeud légèrement abîmé et collé.
H.: 37.5
DUTCH
'L'Effroi' (1895)
Buste van een jong meisje, opzijkijkend. Gesculpteerd ivoor.
Getekend en gedateerd 'Alf. Van Beurden 1895'. Bordeaux marmeren sokkel.
Een weinig beschadigd en geplakt aan strik.
H.: 37.5

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000