Lot 1415: CESAR BALDACCINI (1921-1998) Head. Black felt tip pen. Signed and date

October 27, 2016, 2:00 PM CET

Description: CESAR BALDACCINI (1921-1998) Head. Black felt tip pen. Signed and dated 'César/ 1976'. With handwritten dedication. In copy of exhibition catalogue. Some water damage. 250 x 195 mm CESAR BALDACCINI (1921-1998) Hoofd (1976). Zwarte stift. Getekend en gedateerd 'César/ 1976'. Met handgeschreven opdracht: 'ély pour vous/ un grand merci'. Getekend in ex. van de catalogus César. Overzichtstentoonstelling van sculpturen. Genève, Grenoble, Knokke, Rotterdam, Parijs, 1976-77. Waterschade aan het boek. 250 x 195 mm CESAR BALDACCINI (1921-1998) Tête. Feutre noir. Signé et daté. Avec dédicace. Dans cat. d'exposition. Légèrement abîmé. 250 x 195 mm

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000