Lot 1063: (Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgever

Works on paper

by Veilinghuis Bernaerts

Description: (Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgeverij Jef Meert, 2001. Gr. in-fol. De cyclus van 14 gedichten 'Een Vrouw' uit de 'Oostakkerse Gedichten' (1955) met 20 prenten van Hans Bellmer. Het handschrift is in facsimile afgedrukt. Een van de 35 met de hand gen. ex. met orig. gesigneerde ets, nr. 1. Met een originele tekening en etsplaat én het originele handschrift van Hugo Claus. In grote orig. blauw linnen doos. Bijgevoegd: De Oostakkerse Gedichten. De Bezige Bij, 1952, 2e druk.

(Claus/ Bellmer) Hugo Claus/ Hans Bellmer, Een vrouw. (Antwerpen), Uitgeverij Jef Meert, 2001. Gr. in-fol. De cyclus van 14 gedichten 'Een Vrouw' uit de 'Oostakkerse Gedichten' (1955) met 20 prenten van Hans Bellmer. Het handschrift is in facsimile afgedrukt. Een van de 35 met de hand gen. ex. met orig. gesigneerde ets, nr. 1. Met een originele tekening en etsplaat én het originele handschrift van Hugo Claus. In grote orig. blauw linnen doos. Bijgevoegd: De Oostakkerse Gedichten. De Bezige Bij, 1952, 2e druk.