Lot 1253: Diverse kunstenaars Portfolio with 20 prints by Cornelissen, Baeyens,

October 27, 2016, 2:00 PM CET

Description: Diverse kunstenaars
Portfolio with 20 prints by Cornelissen, Baeyens, Cobbaert, De Clercq, Decock, De Grave, Haccuria, Hoenraet, Ivens, Vaerten, Schepens, Raveel, Minnaert, Mara, Van Damme, Vandenbranden, Van Dyck, Verbeeck, Wittevrongel. One of the 100 copies. Orig. cloth box.

Diverse kunstenaars
Kunstmap uitgegeven naar aanleiding van het 10-jarig bestaan van het Rijkscentrum Frans Masereel, (1982). Volledig met 20 prenten (13 litho's en 7 zeefdrukken) van Cornelissen, Baeyens, Cobbaert, De Clercq, Decock, De Grave, Haccuria, Hoenraet, Ivens, Vaerten, Schepens, Raveel, Minnaert, Mara, Van Damme, Vandenbranden, Van Dyck, Verbeeck, Wittevrongel. Alle de prenten getekend en genummerd in potlood 1/100, sommige gedateerd '80. Op papier met droogstempel Frans Masereel Stichting. In originele linnen box.

Artistes divers
Farde complète avec 20 estampes (lithographies et sérigraphies). Toutes signées et numérotées.

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000