Lot 265: DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906)

October 25, 2016, 7:00 PM CET

Description: DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906)
Nude with castanets in front of a herm-shaped bust of Pan. Bronze, olive green and yellow gold patina. Signed 'Dom.Vanden.Bossche'. On rotating stand.
H.: 75
FRENCH
DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906)
Nu aux castagnettes devant un buste de Pan en gaine. Epreuve d'époque en bronze à patine vert olive et or jaune. Signée 'Dom.Vanden.Bossche.'. Sur socle tournant.
H.: 75
DUTCH
Naakt met castagnettes voor hermenvormige buste van Pan. Brons, olijfgroene en goudgele patina.
Getekend 'Dom.Vanden.Bossche.'.
Op draaibare sokkel.
H.: 75

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000