DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906)

Lot 266: DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906)

October 25, 2016, 7:00 PM CET

Description: DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) Nude with castanets in front of a herm-shaped bust of Pan. White biscuit porcelain. Signed 'Dom.Vanden.Bossche'. Pink left hand restored. H.: 88 FRENCH DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) Nu aux castagnettes devant un buste de Pan en gaine. Biscuit blanc. Signé 'Dom.Vanden.Bossche.'. Petit doigt de la main gauche restauré. H.: 88 DUTCH DOMIEN VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) Naakt met castagnettes voor hermenvormige buste van Pan. Witte biscuit. Getekend 'Dom.Vanden.Bossche.'. Pink linkerhand gerestaureerd. H.: 88

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000