Lot 353: EDUCATION -- GOUW, J. ter. Beknopt historisch overzigt v. onze nationale sc

Classical Antiquity, Egyptology, Various Subjects

by Burgersdijk & Niermans

2311 RW Leiden, Netherlands

No Image Available

Description: EDUCATION -- GOUW, J. ter. Beknopt historisch overzigt v. onze nationale schoolwetgeving. 1862. Obrds. (Spine rep.). -- (J.T. BERGMAN). Levensschets v. Frans Antoni Bosse (…) met eene bijlage over het onderwijs van nieuwere talen en wetenschappen op de Latijnsche scholen. 1841. Old wrps. -- P. de RAADT. De wetten op het lager onderwijs in het Koningrijk der Nederlanden geschiedkundig beschouwd als een eigendom der Noord-Nederlanders, (…). 1830. Owrps. -- A.H. NIEMEIJER. Overzigt der algemeene geschiedenis der opvoeding en v.h. onderwijs. (Vert.) d. D. Buddingh. 1834. Old brds. -- A. LEEN. De ontwikkeling v.h. rekenonderwijs op de lagere school i.d. 19de en het begin v.d. 20e eeuw. 1961. Owrps. -- And 22 o. on the history of education in the Netherlands. (27).
Estimated Price: € 80