Lot 181: EMILE VAN DAMME-SYLVA (1853-1935)

October 24, 2016, 7:00 PM CET

Description: EMILE VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) Cows in the dunes. Canvas. Signed 'Van Damme Silva'. Period gilt frame. 52 x 75 FRENCH EMILE VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) Vaches aux dunes. Toile. Signée 'Van Damme Silva'. Cadre doré d'époque. 52 x 75 DUTCH EMILE VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) Koeien in de duinen. Doek. Getekend 'Van Damme Silva'. Eigentijdse vergulde kader. 52 x 75

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000