Lot 258: ERNEST PATRIS (1909-1981)

Art & Antiques

by Veilinghuis Bernaerts

Description: ERNEST PATRIS (1909-1981)
Decorative jug-shaped vase. Mottled brown-beige and light green earthenware. Conical spout. Handle with four laughing Chinese men heads. Signed 'E. Patris/Belgium'.
H.: 48
FRENCH
ERNEST PATRIS (1909-1981)
Vase ornemental en forme d'une cruche. Faïence émaillée et tâcheté brun-beige et vert. Bec verseur conique. Anse en forme de quatre têtes d'homme chinois souriant. Signé 'E.Patris/Belgium'.
H.: 48
DUTCH
ERNEST PATRIS (1909-1981)
Decoratieve vaas in de vorm van een kruik. Gespikkeld bruin-beige en lichtgroen geglazuurd aardewerk. Trechtervormige schenktuit. Handvat in de vorm van vier lachende Chinese manshoofden. Getekend 'E. Patris/Belgium'.
H.: 48