F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX

Lot 348: F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX

October 25, 2016, 7:00 PM CET

Description: F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX Tambourine painted in oil on canvas with a young woman dressed in black, reading a newspaper. Signed 'F Van den Eeden'. Restored. Diam.: 29.5 FRENCH F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX Tambourin peint à l'huile sur toile d'une jeune femme en noir lisant son journal. Signé 'F Van den Eeden'. Fente restaurée au milieu à droite. Diam.: 29.5 DUTCH F.VAN DEN EEDEN laat/fin XIX Tamboerijn beschilderd in olieverf op doek met jonge vrouw in het zwart, de krant lezend. Getekend 'F Van den Eeden'. Gerestaureerde scheur rechtsmidden. Diam.: 29.5

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000