FERENCZ EISENHUT (1857-1903)

Lot 39: FERENCZ EISENHUT (1857-1903)

October 24, 2016, 7:00 PM CET

Description: FERENCZ EISENHUT (1857-1903) Oriental beauty with sword leaning against a wall. Panel. Signed and dated 'Eisenhut F. (18)93'. Monogrammed 'EF'. Period frame. 26 x 12 FRENCH FERENCZ EISENHUT (1857-1903) Orientale à l'épée devant un mur. Panneau. Signé et daté 'Eisenhut F. (18)93'. Monogrammé 'EF'. Cadre d'époque. 26 x 12 DUTCH FERENCZ EISENHUT (1857-1903) Oosterse schone met zwaard tegen muur. Paneel. Getekend en gedateerd 'Eisenhut F. (18)93'. Gemonogrammeerd 'EF'. Eigentijdse kader. 26 x 12

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000