Lot 453: FLORENT VERMEIREN

October 25, 2016, 7:00 PM CET

Description: FLORENT VERMEIREN
Untitled. Canvas. Signed and dated on the reverse 'Florent Vermeiren/(19)99'.
Lit.:
Florent Bex, Kunst in België na 1975, Mercator fonds 2001, p. 387, ill.
56.5 x 47.5
FRENCH
FLORENT VERMEIREN
Sans titre. Toile.
Signée et datée au revers de la toile 'Florent Vermeiren/(19)99'.
Littérature:
56.5 x 47.5
DUTCH
FLORENT VERMEIREN
Zonder titel.
Doek.
Getekend en gedateerd op verso 'Florent Vermeiren/(19)99'.
Literatuur:
Florent Bex, Kunst in België na 1975, Mercatorfonds 2001, p. 387, ill.
56.5 x 47.5

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000