Lot 1325: FRED BERVOETS(1942) Portfolio with 10 screenprints. All signed, dated

October 27, 2016

Description: FRED BERVOETS(1942)
Portfolio with 10 screenprints. All signed, dated and numbered. Orig. holder.
770 x 590 mm

FRED BERVOETS(1942)
'Tien gedichten van de eenzaamheid' (1976). Volledige reeks van 10 zeefdrukken naar gedichtenreeks van Hugues C. Pernath.
Alle prenten getekend en gedateerd in potlood 'Bervoets 72'. Genummerd 11/35.
In kaft.
770 x 590 mm

FRED BERVOETS(1942)
770 x 590 mm

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000