Lot 1036: (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastr

Works on paper

by Veilinghuis Bernaerts

Description: (Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastricht), The Halcyon Press (Stols), 1929. In-8°. 28 gen.pp. Een van de 30 met de hand gen. luxe-ex. 'on Imperial Japanese paper', waarvan de laatste 15 niet voor de handel, nr. XXVIII. Vage roestzweem.
Orig. volle bruine geitenlederen band, blinde filet als omkadering op de platten (doorlopend op de rug), rug op zeven ribben, kopsnede verguld (L. Malcorps). Rug wat gebleekt. In cassette.

(Van Schendel) Arthur Van Schendel, De Nederlanden. (Amsterdam), (Meulenhoff), 1945. In-8°. 58 gen.pp. Een van de 25 luxe ex. op Hollands, niet genummerd.
Orig. vol rode mar. band, vergulde filet als omkadering op de platten, initialen verguld op voorplat, vlakke rug, kopsnede verguld. In grijs linnen schuifdoos.

(Halcyon Press) John Milton, The Sonnets, both English and Italian. (Maastricht), The Halcyon Press (Stols), 1929. In-8°. 28 gen.pp. Een van de 30 met de hand gen. luxe-ex. 'on Imperial Japanese paper', waarvan de laatste 15 niet voor de handel, nr. XXVIII. Vage roestzweem.