Lot 29: HENRI LEYS (1815-1869)

October 24, 2016, 7:00 PM CET

Description: HENRI LEYS (1815-1869)
Gerrit Six in Rembrandt's studio.
Panel (mahogany). Signed 'H Leys'.
Period gilt frame.
58 x 42
FRENCH
HENRI LEYS (1815-1869)
Gerrit Six à l'atelier de Rembrandt. Panneau (acajou). Signé 'H Leys'. Cadre doré d'époque.
58 x 42
DUTCH
HENRI LEYS (1815-1869)
Gerrit Six in het atelier van Rembrandt.
Paneel (mahonie). Getekend 'H Leys'.
Eigentijdse vergulde kader.
58 x 42
Notes: SALEROOM NOTICE 24/10: circle/entourage/omgeving

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000