Lot 185: HENRI SCHOUTEN (1857-1927)

October 24, 2016, 7:00 PM CET

Description: HENRI SCHOUTEN (1857-1927)
Ox-cart with farmers at work near the coast. Horse-cart with farmers at work. Canvas. Canvas. A pair. Both signed 'Henry Schouten'.
Period gilt frames.
110 x 175
FRENCH
HENRI SCHOUTEN (1857-1927)
Paysans au travail à la côte. Toile. Une paire. Signée 'Henry Schouten'.
Cadres dorés d'époque.
110 x 175
DUTCH
HENRI SCHOUTEN (1857-1927)
Ossengespan met boeren aan het werk bij de kust. Paardengespan met boeren aan het werk. Doek. Een paar. Beide getekend 'Henry Schouten'.
Eigentijdse vergulde kaders.
110 x 175

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000