Lot 357: HISTORY OF CULTURE -- D'ANCONA, G.J. Verzameling van 250 toasten, voor Brui

Classical Antiquity, Egyptology, Various Subjects

by Burgersdijk & Niermans

2311 RW Leiden, Netherlands

No Image Available

Description: HISTORY OF CULTURE -- D'ANCONA, G.J. Verzameling van 250 toasten, voor Bruiloften, Verjaar-, Oudejaars-Avond-, Collegie- e.a. Partijen, (…). Ten dienst v.d. beschaafden stand. Amst., (1842). Sm-8°. Owrps. Not in NCC. -- NIEUWE VROOLIJKE CEREMONIEMEESTER, De, op alle mogelijke bruidspartijen en bruiloften (…). 4e dr. Gouda, (1883). Or. cold. lithogr. wrps. -- LACHDRANK, Een, bevattende ruim 100 Leuke Liedjes en 12 Voordrachten, (…) het volledig Droomboekje en het Waarzegboek. N.pl., n.d. (1920's?). Owrps. -- BLONDIN, (de monarch v.h. koord). Zijn leven en zijne onnavolgbare kunstverrigtingen. Amst., 1867. W. 8 wood-engr. plates. Or. lithogr. wrps. -- J. CLATER. Historie der honden. 4e dr. Utr., 1866. Or. lithogr. wrps. -- And 7 similar booklets. (12).
Estimated Price: € 100