Lot 298: JAN VAN BEERS (1852-1927)

October 25, 2016, 7:00 PM CET

Description: JAN VAN BEERS (1852-1927) Young woman with basket of flowers. Panel. Indistinctly signed 'Jan Van Beers'. Period gilt frame. 55 x 37 FRENCH JAN VAN BEERS (1852-1927) Jeune femme aux fleurs. Panneau. Signé 'Jan Van Beers'. Cadre doré d'époque. 55 x 37 DUTCH JAN VAN BEERS (1852-1927) Jonge vrouw met bloemenmand. Paneel. Onduidelijk getekend 'Jan Van Beers'. Eigentijdse vergulde kader. 55 x 37

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000