Lot 1231: JAN VANRIET(1948) Portfolio with four etchings ane and one poem. Red l

October 27, 2016, 2:00 PM CET

Description: JAN VANRIET(1948)
Portfolio with four etchings ane and one poem. Red linenn box. We join: Jan Vanriet. Woman. Etching.

JAN VANRIET(1948)
'Litanie'. Kunstmap uitgegeven door de Antwerpse Lithografische Bibliotheek en vzw Vecu, 1976, volledig met vier originele etsen door Jan Vanriet en een gedicht van Nic van Bruggen pp. Gen.ex. 24/40. In originele roodlinnen map (beschadigd). Binnenin fris.
Bijgevoegd van Jan Vanriet: Vrouw in interieur. Kleurenets. Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 50/100.

JAN VANRIET(1948)
Suite de quatre eaux-fortes. On y joint une autre.

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000