Lot 21: JOS RATINCKX (1860-1937)

October 24, 2016, 7:00 PM CET
2 saved

Description: JOS RATINCKX (1860-1937)
Columbus explains his plans to Isabella. Panel (mahogany). Signed and dated 'Jos/ Ratinckx/1919'. Hand-written certificate 'Ondergetekende verklaart/deze schilderij/gemaakt te hebben/anno 1919 Berchem.Antwerpen/Jos.Ratinckx' on the reverse. Period gilt frame.
120 x 155 (160 x 196)
FRENCH
JOS RATINCKX (1860-1937)
Christophe Colomb devant la reine Isabelle. Panneau (acajou). Signé et daté 'Jos/Ratinckx/1919'. Certificat manuscrit de l'artiste au verso. Cadre doré d'époque.
120 x 155 (160 x 196)
DUTCH
JOS RATINCKX (1860-1937)
Christoffel Columbus licht zijn plannen toe voor koningin Isabella. Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'Jos/ Ratinckx/1919'. Op verso handgeschreven echtheidscertificaat 'Ondergetekende verklaart/deze schilderij/gemaakt te hebben/anno 1919 Berchem.Antwerpen/Jos.Ratinckx'. Eigentijdse, vergulde kader.
120 x 155 (160 x 196)

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000