Lot 473: late 18th Cent./early 19th Cent. bureau bookcase in mahogany

DVC

October 22, 2016
Ghent, Belgium

Description: Laat 18�/vroeg 19� eeuwse zgn bureau-bookcase in acajou met onderaan twee deuren en een lade die neergeklapt een secretaire verbergt en met bovenaan twee vitrinedeuren met typisch lijstwerk (onder invloed van de revival van de gotiek)
ENGLISH
late 18th Cent./early 19th Cent. bureau bookcase in mahogany
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC
October 22, 2016, 11:00 AM CET

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House