Lot 119: LEEUWEN, J. Verhaal v.d. giftmoord door Pieter Sakes Weijnma aan zijne vrou

Classical Antiquity, Egyptology, Various Subjects

by Burgersdijk & Niermans

2311 RW Leiden, Netherlands

No Image Available

Description: LEEUWEN, J. Verhaal v.d. giftmoord door Pieter Sakes Weijnma aan zijne vrouw gepleegd, en van zijne teregtstelling: (…). 1837. viii, 59, xx pp. Cont. brds. Copy presented by the author to the prison of Leeuwarden. -- W. de SITTER, uitg. Regtsgeding van G. Elzinga en J.D. Scheffer, te Bellingwolde, beschuldigd, doch vrijgesproken, de eerste van twee vergiftigingen, de laatste van medepligtigheid aan eene dier vergiftigingen. 1858. 84 pp. Mod. clothbacked brds. (Ti.-p. dam.). -- E. SCHILDERS. Moordhoek. De moord op Marietje Kessels in een katholieke kerk. 1988. Owrps. -- And 5 o., incl. 3 'pamphlets' regarding the case of the murder of M. Kessels. (8).
Estimated Price: € 70