Lot 337: PAUL FRANCOIS BERTHOUD (1870-1937)

October 25, 2016, 7:00 PM CET

Description: PAUL FRANCOIS BERTHOUD (1870-1937) Bust of a girl. Bronze, olive-green and brown patina. Signed 'Berthoud'. Octogonal grey-pink veined marble base. 44 (51) x 50 x 20 FRENCH PAUL FRANCOIS BERTHOUD (1870-1937) Buste d'une fille. Epreuve en bronze à patine vert olive et brune. Signée 'Berthoud'. Sur base de section octogonale en marbre veiné gris-rose. 44 (51) x 50 x 20 DUTCH PAUL FRANCOIS BERTHOUD (1870-1937) Buste van een meisje. Brons, olijfgroene en bruine patina. Getekend 'Berthoud'. Op achtkantige grijs-roze geaderde marmeren basis. 44 (51) x 50 x 20

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000