Lot 444: PETER VAN TONGERLOO (1947)

Description: PETER VAN TONGERLOO (1947)
Still life. Panel. Signed and dated 'Van Tongerloo P. (19)76'.
78 x 88.5
FRENCH
PETER VAN TONGERLOO (1947)
Nature morte. Panneau.
Signé et daté 'Van Tongerloo P. (19)76'.
78 x 88.5
DUTCH
PETER VAN TONGERLOO (1947)
Stilleven. Paneel.
Getekend en gedateerd 'Van Tongerloo P. (19)76'.
78 x 88.5

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000