Lot 113: PIETER CORNELIS DOMMERSHUIJZEN (1834-1908)

October 24, 2016, 7:00 PM CET

Description: PIETER CORNELIS DOMMERSHUIJZEN (1834-1908) Ships near the Moerdijk. Panel (mahogany). Signed and dated 'P C Dommersen 1887'. Provenance and certificate: Simonis & Buunk, inv.nr.129, s.d. 27.5 x 38 FRENCH PIETER CORNELIS DOMMERSHUIJZEN (1834-1908) Bateaux près du 'Moerdijk'. Panneau (acajou). Signé et daté 'P C Dommersen 1887'. Provenance et certificat: Simonis & Buunk, Ede, 10.02.1998. 27.5 x 38 DUTCH PIETER CORNELIS DOMMERSHUIJZEN (1834-1908) Schepen bij de Moerdijk. Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'P C Dommersen 1887'. Herkomst en certificaat: Simonis & Buunk, Ede, 10.02.1998. 27.5 x 38

Art & Antiques

October 24, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000