Lot 738: RENAAT IVENS(1935) 'Oude aarde van de olielamp en de pijp. Aarde van d

October 26, 2016, 7:00 PM CET

Description: RENAAT IVENS(1935)
'Oude aarde van de olielamp en de pijp. Aarde van de diepe wellen. Aarde van de dood zonder ogen en van de dijlen'
(1968)
Panel. Signed and dated 'r.ivens (19)68'.
60 x 80

RENAAT IVENS(1935)
'Oude aarde van de olielamp en de pijp. Aarde van de diepe wellen. Aarde van de dood zonder ogen en van de dijlen' (1968) Paneel. Getekend en gedateerd 'r.ivens (19)68'.
60 x 80

RENAAT IVENS(1935)
'Oude aarde van de olielamp en de pijp. Aarde van de diepe wellen. Aarde van de dood zonder ogen en van de dijlen' (1968) Panneau. Signé et daté 'r.ivens (19)68'.

60 x 80

Design Sale

October 26, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000