Lot 774: sculpture in bronze on its stone base - with name label

DVC

October 24, 2016
Ghent, Belgium

Description: BRUGGEMAN HENDRIK (BELGISCHE SCHOOL 20�/21� EEUW) (leeft en werkt in EVERGEM) sculptuur in brons met groene patine : "Dansende ballerinna" - hoogte : 71 cm - op sokkel in blauwsteen met naamplaatje - rechtstreeks aangekocht van de kunstenaar
ENGLISH
sculpture in bronze on its stone base - with name label
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC
October 24, 2016, 7:30 PM CET

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House