Lot 728: set of 71 pieces of Art Deco cutlery (model n� 12) in marked and signed silver - some pieces are dated 1926/27

DVC

October 24, 2016, 7:30 PM CET
Ghent, Belgium

Description: NIELSEN EVALD (1879 - 1958) Deens 71-delig Art Deco-bestek (model n� 12) van de jaren '20 (sommige stukken zijn gedateerd 1926/27) in massief zilver gemerkt "gemerkt '830" met een typisch floraal decor - gewicht : ca 5250 gram getekend wordt verkocht met vijf stukken "n�cessaire" in gemerkt Deens zilver
ENGLISH
set of 71 pieces of Art Deco cutlery (model n� 12) in marked and signed silver - some pieces are dated 1926/27
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Paintings, Furniture, Objets d'Art

DVC
October 24, 2016, 7:30 PM CET

Ghent, Belgium

31.0%
€0 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House