Lot 1015: (Streuvels) Stijn Streuvels, Ijslandsche Godensagen. Amsterdam, L.J. Veen's

October 27, 2016, 2:00 PM CET

Description: (Streuvels) Stijn Streuvels, Ijslandsche Godensagen. Amsterdam, L.J. Veen's Uitgeversmij N.V., s.d. In-8°. 173 gen.pp. Een van de 100 op de pers gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 44, gesigneerd in potlood door de schrijver.
Orig. halve donkerblauwe mar. band, rug op vijf ribben (verkleurd), kopsnede verguld.

(Streuvels) Stijn Streuvels, Ijslandsche Godensagen. Amsterdam, L.J. Veen's Uitgeversmij N.V., s.d. In-8°. 173 gen.pp. Een van de 100 op de pers gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 44, gesigneerd in potlood door de schrijver.

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000