(Streuvels) Stijn Streuvels, Langs de wegen. Derde druk. Amsterdam, L.J. Ve

Lot 1014: (Streuvels) Stijn Streuvels, Langs de wegen. Derde druk. Amsterdam, L.J. Ve

October 27, 2016, 2:00 PM CET

Description: (Streuvels) Stijn Streuvels, Langs de wegen. Derde druk. Amsterdam, L.J. Veen Uitgever, s.d. In-8°. 258 gen.pp. Een van de 100 met de hand gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 69, gesigneerd. Latere half donkerblauwe lederen band, rug op vijf valse ribben, kopsnede verguld. Vage roestzweem op de sneden. (Streuvels) Stijn Streuvels, Langs de wegen. Derde druk. Amsterdam, L.J. Veen Uitgever, s.d. In-8°. 258 gen.pp. Een van de 100 met de hand gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 69, gesigneerd. Latere half donkerblauwe lederen band, rug op vijf valse ribben, kopsnede verguld. Vage roestzweem op de sneden. (Streuvels) Stijn Streuvels, Langs de wegen. Derde druk. Amsterdam, L.J. Veen Uitgever, s.d. In-8°. 258 gen.pp. Een van de 100 met de hand gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 69, gesigneerd. Latere half donkerblauwe lederen band, rug op vijf valse ribben, kopsnede verguld. Vage roestzweem op de sneden.

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000