Lot 1021: (Streuvels) Stijn Streuvels, Volledige Werken. Kortrijk, 't Leieschip, 1950

October 27, 2016

Description: (Streuvels) Stijn Streuvels, Volledige Werken. Kortrijk, 't Leieschip, 1950 - 55. 12 vol. in-8°. Een van de 100 met de hand gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 90. gesigneerd in zwarte inkt onder het colophon.
Orig. half perkamenten band met hoeken, vlakke rug, kopsnedes verguld. Roestzweem.
Schitterende set.

(Streuvels) Stijn Streuvels, Volledige Werken. Kortrijk, 't Leieschip, 1950 - 55. 12 vol. in-8°. Een van de 100 met de hand gen. luxe-ex. op Hollands, nr. 90. gesigneerd in zwarte inkt onder het colophon.
Schitterende set.

Schitterende set.

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000