Lot 285: WERKHUYZEN / MAISONS FRANCK

Description: WERKHUYZEN / MAISONS FRANCK
Display cabinet. Ebonised wood, tortoise shell. One door. Turned feet, partly gilt. Two glass shelves. Art Deco period.
Provenance: Château La Garenne
120 x 60 x 30
FRENCH
WERKHUYZEN / MAISONS FRANCK
Vitrine à hauteur d'appui. Bois noirci serti d'écaille teinté rouge. Une porte. Pieds tournés, en partie dorés. Deux étagères en verre. Epoque Art Déco.
120 x 60 x 30
DUTCH
WERKHUYZEN / MAISONS FRANCK
Vitrinekastje op leunhoogte. Gezwart hout belegd met rood getinte schildpad.
Eén deur. Gedraaide poten, deels verguld. Twee glazen leggers. Art Deco periode.
Herkomst en certificaat: Château La Garenne
120 x 60 x 30

Art & Antiques

October 25, 2016, 7:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000