Lot 1033: WILFRIED PAS(1940) Willem Elsschot. Proef in was. Getekend en gedateer

October 27, 2016

Description: WILFRIED PAS(1940)
Willem Elsschot. Proef in was. Getekend en gedateerd 'Wilfried Pas/1994'. Romeins genummerd II/III. Hoofdje los (te restaureren). Op gezwart houten sokkel.
49 (50) x 28.5 x 28.5

WILFRIED PAS(1940)
49 (50) x 28.5 x 28.5

WILFRIED PAS(1940)
Epreuve en cire. Signé et daté. Numéroté. Tête détachée (à restaurer). Sur socle en bois peint noir.
49 (50) x 28.5 x 28.5

Works on paper

October 27, 2016, 2:00 PM CET

€0 €59 €10
€60 €399 €20
€400 €999 €50
€1,000 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €9,999 €500
€10,000 €49,999 €2,000
€50,000 €99,999 €5,000
€100,000+ €10,000